اتصالات پلی اتیلن گاز سبب آتش سوزی گسترده جنگل های آمازون شد

کار ما منجر به توسعه و تأیید رویه‌های بازنگری شده تمیز کردن زمین برای کاهش خطر آلودگی شد.

ما همچنین بر اساس آزمایش‌های خمشی آزمایشگاهی دریافتیم که اتصالات همجوشی می‌توانند قرار گرفتن در معرض سایر آلاینده‌های قابل قبول، مانند گریس ماشین‌آلات و خاک‌های بومی خاص را بهتر تحمل کنند.

بنابراین قرار گرفتن اتصالات پلی اتیلن گاز در معرض بنتونیت خطر بیشتری برای شکست مفصل نسبت به قرار گرفتن در معرض این آلاینده‌های دیگر دارد.

هنگامی که با مجموعه های پلی اتیلن ناموفق ارائه می شود، هنوز مهم است که اتصالات و مواد لوله را آزمایش کنید، در صورتی که کمبود در خود مواد ممکن است در خرابی نقش داشته باشد.

مجموعه ای از تکنیک های تحلیلی و مشخصه مواد معمولاً برای تعیین اینکه آیا مواد ممکن است تخریب شده باشند و/یا مطابق با مشخصات سازنده هستند استفاده می شود.

به عنوان مثال، کروماتوگرافی نفوذ ژل (GPC) را می توان برای تعیین اینکه آیا توزیع وزن مولکولی پلیمر در محدوده مورد انتظار است استفاده کرد. درک خواص لوله و اتصالات مواد در سطح مولکولی می تواند به تعیین علت خرابی کمک کند.

غالباً از اکسپوننت خواسته می شود تا در تعیین اینکه آیا اجزای توزیع گاز جدید مانند شیرها و اتصالات، عملکرد خاص یا مشخصات فنی را برآورده می کنند یا خیر، کمک می کند.

Exponent قطعات را طبق مشخصات داخلی شرکت‌ها و مطابق با استانداردهای ASTM مانند ASTM D2513 آزمایش کرده است.

آزمایشگاه‌های داخلی و قابلیت‌های آزمایش Exponent شامل آزمایش عمر سریع برای تخمین دوام طولانی‌مدت محصولات و مواد جدید و آزمایش فشار دریچه‌های گاز برای مقاومت در برابر نشتی است. چنین آزمایش‌هایی اغلب شامل قرار گرفتن آنها در معرض دمای سرد و گرم و همچنین تنش‌های خارجی قابل پیش‌بینی منطقی در حین نظارت بر نشت و سایر علائم خرابی از طریق فیدهای ویدیویی از راه دور است.

لوله ها و اتصالات پلی اتیلن به طور گسترده برای توزیع گاز (و آب) استفاده می شود. حفظ یکپارچگی آنها برای استفاده طولانی مدت بدون حادثه ضروری است.

مهم است که نه تنها اطمینان حاصل شود که محصولات جدید برای استفاده مورد نظر مناسب هستند، بلکه همچنین درک تأثیر عوامل محیطی در حین نصب و استفاده بسیار مهم است. ما دریافته‌ایم که آلودگی با ترکیباتی مانند خاک رس مبتنی بر بنتونیت که معمولاً در گل حفاری جهت افقی استفاده می‌شود، می‌تواند از همجوشی موثر مفاصل جلوگیری کند و به طور بالقوه نشت‌هایی با پیامدهای نامطلوب ایجاد کند.

با تخصص مهندسی مکانیک و مواد پلیمری و همچنین امکانات تست در داخل، Exponent به طور معمول مشکلات مشتری مربوط به لوله ها و اتصالات توزیع پلی اتیلن را حل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.