اختراع اولین ساعت دیواری چوبی پاندول دار والتر سخنگو توسط کودک پنج ساله صورت گرفت

لذت های کوچکی در زندگی به اندازه دوچرخه سواری سالم وجود دارد، چه به عنوان وسیله ای برای حمل و نقل یا ورزش، یا صرفاً یک سرگرمی آرام، دوچرخه سواری یک فعالیت فوق العاده است که لندن را تعریف می کند.

مایکل مانتل واقعا صحنه دوچرخه سواری لندن را با سبکی متحرک کلاسیک که یادآور کتاب‌های کودکان و خاطرات شیرین است، زنده می‌کند. ساکنین را تماشا کنید که در میان باد، باران و شرایط آفتابی طلایی می چرخند و ببینید که همه افراد در مقابل آب و هوا چقدر آماده هستند (یا نه).

این ساعت دیواری چوبی پاندول دار والتر نسخه محدود (فقط 250 ساعت!) یک دکور عالی برای هر دیواری است و می تواند بدون تحت الشعاع قرار دادن سبک فعلی شما توجه را جلب کند.

این ساعت مهندسی حیله‌گر برامول براون را مانند سایر ساعت‌های آب‌وهوای آن‌ها در خود جای داده است و قطر آن 33 سانتی‌متر است و آن را به ساعتی با اندازه متوسط تبدیل می‌کند که هنوز هم می‌توانید آن را از دور بخوانید. این ساعت به عنوان یک دکور دست ساز، لبخندی برای شما به ارمغان می آورد.

ساعت

چگونه می توان یک ساعت دیواری خسته کننده را به یک اختراع شگفت انگیز تبدیل کرد که نه تنها زمان را نشان می دهد بلکه با دقت کار می کند معجزه می کند!

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روزافزون به دستگاه‌های بهتر و هوشمند، ایده‌ای را ارائه کرده‌ایم که از اینترنت اشیا (IoT) استفاده می‌کند که شامل یک ساعت دیواری با چشمی الکتریکی یعنی حسگر حرکتی (RCWL-0516) است.

ساعت دیواری به گونه ای طراحی شده است که برای کارکرد خود انرژی بسیار کمی مصرف می کند و با استفاده از ماژول Wi-Fi به اینترنت متصل می شود که کاربر را قادر می سازد از امنیت خانه خود مطمئن شود. کوچکترین حرکت یک فرد بدون احراز هویت توسط ساعت قابل تشخیص است.

ماهیت این اکتشاف ساخت ساعت هوشمندی است که ماهر، هوشمند، قابل اعتماد و قدرتمند است و در عین حال با حداقل تلاشی که نه تنها زمان را نشان می دهد، بلکه ایمنی خانه را نیز تضمین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.