این تجهیزات پزشکی خانگی هرگز خراب نمی شوند

به طور معمول، اگر بیمار فقط چند ماه برای کمک به بهبودی به تجهیزات پزشکی خانگی خود نیاز داشته باشد، می‌تواند بدون نیاز به خرید آن تجهیزات را اجاره کند.

یک نمونه می تواند یک جفت عصا باشد. اگر آنها برای استفاده طولانی مدت به آن نیاز دارند، مانند دستگاه C-PAP برای آپنه خواب، معمولاً اجاره به خرید انجام می شود. سایر تجهیزات پزشکی را می توان بدون نیاز به اجاره ابتدا خریداری کرد.

شرکت های بیمه، همراه با Medicaid و Medicare، معمولا اکثر انواع تجهیزات پزشکی را پوشش می دهند. اگر بیمه درمانی دارید، مهم است که بدانید شرکت بیمه شما چگونه تجهیزات پزشکی بادوام را پوشش می دهد. به طور معمول، فرانشیز شما باید قبل از پرداخت بیمه مشترک شما برآورده شود.

همچنین مهم است که شرکت تامین پزشکی یک ارائه دهنده مشارکت کننده با شرکت بیمه شما باشد.

اکثر شرکت های بیمه همچنین برای اجاره یا هر قطعه تجهیزاتی که به مبلغ 500 دلار یا بیشتر خریداری می شود، نیاز به مجوز قبلی دارند. یک تامین کننده تجهیزات پزشکی باید شخصی را در کارمندان خود داشته باشد که رسیدگی به ارسال مطالبات به شرکت بیمه را انجام دهد و از وجود مجوزهای مناسب اطمینان حاصل کند.

اگر Medicaid یا Medicare دارید، آنها دستورالعمل های خاص خود را برای پوشش DME دارند. به عنوان مثال، آنها معمولاً فقط هر پنج سال یک ویلچر را پوشش می دهند و ممکن است کل هزینه را پرداخت نکنند. گاهی اوقات انواع خاصی از DME از نظر پزشکی ضروری تلقی نمی شوند که معمولاً آن را پوشش نمی دهند.

تجههیزات پزشکی

کار دیگری که یک تامین کننده تجهیزات پزشکی انجام می دهد کمک به بیمار در تهیه تجهیزات مناسب است. برخی از شرکت های تامین تجهیزات پزشکی کارکنانی دارند که به بیمارستان یا خانه بیمار می روند تا به آنها کمک کنند تا نحوه کار با انواع خاصی از تجهیزات مانند پمپ های تغذیه و همچنین نصب ویلچر را یاد بگیرند.

تامین‌کننده تجهیزات پزشکی برای بهبودی کامل بیمار، چه برای مدتی در بیمارستان بوده باشد و چه پایش شکسته باشد، بسیار مهم است. مادرانی که نوزاد تازه متولد شده دارند نیز می توانند بهره مند شوند زیرا پمپ های سینه را که اکنون توسط اکثر شرکت های بیمه پوشش داده می شود، عرضه می کنند.

آنها همچنین منبع بسیار مهمی برای کسانی هستند که نیازهای خاصی مانند فلج مغزی یا دیابت دارند و ممکن است به تجهیزات مختلف و لوازم پزشکی خاص نیاز داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.