با کود درخت پرتقال می توان پاستیل درست کرد

کودهای معدنی برای رشد نیز از مواد معدنی آلی موجود در طبیعت وجود دارد. آنها حاوی مقدار زیادی درشت مغذی (NPK) هستند که آنها را برای رشد سریعتر و قوی تر گیاهان ایده آل می کند.

اگر می خواهید با کمترین هزینه به بالاترین عملکرد ممکن برسید، کود درخت پرتقال معدنی مناسب ترین راه برای رسیدن به این هدف است.

Excalibur، محلول بسیار غلیظی از لئوناردیت آمریکایی استخراج شده در محیط اسیدی و غنی شده با اسیدهای آلی. دارای مزایایی مانند:

قدرت محرک بالایی در قسمت هوایی به دلیل تامین انرژی مستقیم و تاثیر آن بر متابولیسم آنزیمی و هورمونی گیاه.

دانستن نیازهای تغذیه ای درختان میوه به منظور انتخاب بهترین کود برای آنها و اطمینان از اینکه آنها حداکثر میوه را در اختیار ما قرار می دهند، مهم است.

کود

برای درختان میوه سالم و برداشت های طمع و سخاوتمندانه، کوددهی متفکرانه و دقیق لازم است. این مسئله تضمین یک محیط سالم، خاک مناسب و مغذی با اصلاحات مناسب و همچنین تغذیه، در صورت لزوم، خود درخت خواهد بود.

مروری کوتاه بر مواد مغذی مورد نیاز درختان میوه، انواع کودهای موجود و گزینه های ممکن برای کوددهی طبیعی و ارگانیک.

اگر هدف از اصلاحات بهبود کیفیت خاک باشد، قرار است کودها مستقیماً گیاه را تغذیه کرده و با تأمین مواد مغذی به رشد آن کمک کنند.

بسته به منشا و ترکیب آنها، کودهای مختلف کم و بیش غنی از نیتروژن (N)، فسفر (P)، پتاسیم (K) و عناصر کمیاب هستند.

به عنوان یادآوری، نیتروژن در قسمت هوایی گیاهان عمل می کند. ساقه ها و برگ ها را تقویت می کند. فسفر بر رشد سیستم ریشه و مقاومت گیاه تأثیر می گذارد. پتاس روی رشد گل و میوه تأثیر می گذارد.

همانطور که بعدا خواهیم دید، در مورد خاص درختان میوه، مواد مغذی ضروری هستند که به مقدار زیاد، به روشی متمایز بر اساس گونه، مرحله رشد و فصل مصرف می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.