بیمارستانی که از دستکش لاتکس بدون پودر مکستر استفاده نمی کنند

دستکش های یکبار مصرف روزانه توسط متخصصان در بسیاری از صنایع و مشاغل استفاده می شود. این دستکش ها عموما یکبار مصرف هستند و از پوست فرد پوشنده در برابر انواع پاشیده شدن و کثیفی که می تواند دست ها را آلوده یا آسیب برساند محافظت می کند.

دستکش لاتکس بدون پودر مکستر یکبار مصرف در دنیای پزشکی (معاینه، دستکاری، روش های جراحی) و همچنین در آشپزخانه، در صنایع غذایی، تدارکات، آرایشگری، سالن های تاتو و غیره یافت می شوند.

سه دسته اصلی از دستکش های محافظ یکبار مصرف وجود دارد: دستکش های لاتکس، دستکش های وینیل و دستکش های نیتریل. اینها با ایجاد یک راه حل عملی برای آلرژی، مزایای متعددی دارند تا راحتی همه را تضمین کنند.

دستکش لاتکس چندین دهه است که در بازار وجود دارد. معمولاً در بخش پزشکی استفاده می شود، این نوع دستکش از لاستیک ساخته می شود.

دستکش لاتکس به لطف خواص کشسانی که دارد مدت هاست بر بازار تسلط داشته است. ما همچنین به انعطاف پذیری زیاد و مقاومت آن در برابر مواد شیمیایی، الکل یا مواد شوینده اشاره می کنیم.

با دستکش های لاتکس، مهارت و احساس بسیار دقیق لمس را حفظ می کنید. در واقع، ظرافت حرکات دستکش های لاتکس احساس پوست دوم را فراهم می کند.

دستکش

این ویژگی‌ها باعث می‌شود که دستکش‌های لاتکس به تجهیزات بسیار خوبی در اتاق‌های عمل تبدیل شوند. با این حال، در طول سال ها، کاهش عمومی در دستکش های لاتکس در مواجهه با مواد متفاوت با خواص مشابه: نیتریل وجود داشته است.

در مقایسه با دستکش لاتکس، دستکش نیتریل یکبار مصرف دارای ویژگی های مشابهی است. دستکش نیتریل از لاستیک مصنوعی ساخته شده است و انعطاف پذیری یک جفت دستکش لاتکس را حفظ می کند.

مزیت اصلی دستکش نیتریل نسبت به دستکش لاتکس عدم وجود خطر آلرژی است. در واقع، بسیاری از متخصصان ترجیح می دهند برای جلوگیری از حساسیت به لاستیک طبیعی از دستکش لاتکس استفاده نکنند.

دستکش نیتریل جایگزین مناسبی برای افرادی است که با این مشکل مواجه می شوند، زیرا خطر واکنش آلرژیک پوستی را از بین می برد.

دستکش نیتریل، جایگزینی برای لاتکس که توسط بسیاری از متخصصان تحسین شده است

همچنین یک دستکش مقاوم در برابر پارگی، سوراخ شدن یا سایش است و حس دقیق لامسه مانند دستکش های لاتکس است. هنگام انتخاب دستکش یکبار مصرف، اغلب برای استفاده طولانی مدت به راحتی متکی هستیم.

در واقع، دستکش نیتریل همان اثر پوستی دوم را، بدون ناراحتی طولانی، مانند دستکش لاتکس ارائه می دهد. مقاومت در برابر مواد شیمیایی و همچنین خطر آلودگی (باکتری ها، قارچ ها، ویروس ها) به اندازه دستکش های لاتکس قوی است.

دستکش های نیتریل حتی از رقبای لاتکس خود در برابر چندین نوع محصول مقاوم تر هستند. روغن ها، چربی ها، اسیدها یا نفت بخشی از آن هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.