تفنگ مسلسل اسباب بازی به کمک سربازان در جنگ دفاع مقدس آمد

در قرن نوزدهم در اروپا، به دلیل انقلاب صنعتی، والدین شروع به کار در کارخانه کردند. این لزوماً مهدکودک ها را با خود همراه کرد.

کسانی که به دلیل تمکن مالی نمی توانستند به مهدکودک بروند، مجبور بودند بازی ها و اسباب بازی های خود را بسازند و با چیزهایی که پیدا کردند بازی کنند.

بازی عشق و مرمر بیشتر ترجیح داده می شود. در این عصر تضاد بین خانواده ثروتمند و فقیر در بازی ها و تفنگ مسلسل اسباب بازی به شدت خود را نشان می داد.

چرخ دستی های مینیاتوری، ابزار باغبانی، ست های اتاق نشیمن، فروشگاه های مواد غذایی و غیره در مجموعه ملکه ویکتوریا. اسباب بازی ها هم از اواسط قرن نوزدهم تعداد اسباب بازی ها را افزایش می دهد و هم اطلاعات گسترده ای در مورد اسباب بازی های این دوره به ما می دهد.

اسباب بازی فروشی های بزرگ در لندن شروع به افتتاح کرده اند و انواع اسباب بازی ها در آنجا پیدا می شود. اینها طبل، مجموعه چای، عروسک های مختلف، تئاترهای اسباب بازی، قطارهای بادگیر، دستگاه های فروش موسیقی، خانه های عروسک، فروشگاه های مدل، اسب های چوبی هستند.

اسباب بازی سازی آلمانی مهمترین جایگاه را در تمام منابع در مورد تاریخچه اسباب بازی ها دارد. اولین سازندگان بزرگ اسباب بازی در اروپا در شمال آلمان سرچشمه گرفتند و عمدتاً در منطقه ساعت سازی باواریا متمرکز بودند.

اسباب بازی

در نیمه اول قرن نوزدهم، نورنبرگ مرکز صنعت اسباب بازی آلمان بود. از میان تمام سازندگان بزرگ اسباب بازی در جهان، فقط مارکلین و لمان در آلمان از اواخر قرن نوزدهم تا به امروز باقی مانده اند.

در اواسط قرن نوزدهم، انگلستان در ساخت قطار اسباب‌بازی پیشتاز شد. شرکت هایی مانند Clyde and Stevens Model Dockyards در دهه 1860 و Bassett-Lowke از سال 1890 منعکس کننده دوران ویکتوریا هستند.

ویلیام بریتانیا، بزرگترین سازنده سرباز اسباب بازی در جهان، تولید خود را در سال 1860 آغاز کرد. پیشرفت تکنیک های چاپ در نیمه دوم قرن نوزدهم نیز به توسعه اسباب بازی کمک کرد. زمانی که طناب کشیده می شود، کتاب هایی با مکانیسم ایجاد صدای حیوانات شروع به تولید می کنند. از طرفی سربازان چوبی معروف نیز در این دوره ظاهر می شوند.

ما می بینیم که اسباب بازی های حلبی در قرن نوزدهم به عنوان یک بخش شکل گرفتند. در سال 1878 شرکت مارتین در پاریس تاسیس شد و شروع به ساخت اسباب بازی های حلبی کرد.

در انگلستان در سال 1901، فرانک هورنبی شرکت مکانو را تأسیس کرد و قطارهای هورنبی را در دهه 1920، اسباب بازی های دینکی را 10 سال بعد و قطارهای الکتریکی را از سال 1930 راه اندازی کرد.

در فرانسه، شرکت Edebault شروع به تولید قطارهای الکتریکی بین سال های 1931-1939 کرد. شرکت Jep که در سال 1899 تأسیس شد، اسباب بازی های قلع را با نام تجاری Sif تولید می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.