حمام نوزاد با گلاب کوه زرد سبب از بین رفتن زردی در نوزادان می گردد

گلاب برای پوست های معمولی تا مختلط توصیه می شود. برای زنان 30 تا 50 ساله که در یک محیط شهری زندگی می کنند و ممکن است نقص های کوچکی از خود نشان دهند ایده آل است.

دکتر روز می گوید: پوست مستعد آکنه آن را کنار می گذارد، گلاب کوه زرد برای پاک کردن راه کافی نیست.

دکتر روس توصیه می‌کند: «ما ترجیح می‌دهیم آن را با برچسب ارگانیک اروپایی، تضمین کیفیت خوب، برچسب‌گذاری کنیم.

دور از نور و گرما نگهداری می شود تا کیفیت و کارایی آن حفظ شود. انتخاب گل رز مقطر مهم است، ما رز دمشقی را انتخاب می کنیم که غنی ترین آنتی اکسیدان است.

همیشه ترجیح می‌دهید گلاب را در ناحیه‌ای کوچک، قبل از استفاده از آن روی کل صورت آزمایش کنید. گاهی اوقات قرمزی ظاهر می شود.

از تقطیر گیاهان، آبهای گل این مزیت را دارند که تمام خواص آنها را در بر می گیرد. گل ذرت، بابونه، اسطوخودوس… هر کدام فواید زیبایی خاص خود را دارند. شناخته شده ترین و پر استفاده ترین؟

گلاب. در Sanoflore، ما از گل رز Damask، یکی از با ارزش ترین گل ها استفاده می کنیم. گلبرگ های آن با آب چشمه تقطیر می شوند تا آب گل (که هیدرولات نیز نامیده می شود) 100٪ طبیعی و به ویژه غنی از مولکول های فعال تولید شود.

گلاب نرم، پاک‌کننده و تسکین‌دهنده این قدرت را دارد که بافت پوست را اصلاح کند و درعین‌حال درخشندگی ایجاد کند. به لطف خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی خود، اپیدرم را نرم و آبرسانی می کند.

گلاب

پوست های خشک و حساس آن را دوست دارند، اما برای پوست های مختلط تا چرب نیز بسیار مناسب است که در آن ها حس شادابی به جا می گذارد.

دیگر از کدر شدن پوست خبری نیست، گلاب پوست را بازسازی می کند، علائم خستگی را از بین می برد و به حفظ پوست شفاف کمک می کند. آب جادویی که صبح و عصر به تمام صورت، قبل از کرم روز یا قبل از کرم شب مالیده می شود.

گلاب با حفظ لایه هیدرولیپیدی خود پوست های شکننده و واکنش پذیر را تسکین می دهد: خبر خوب برای پوست های حساسی که تشنه نرمی هستند.

از آنجایی که گلاب فقط از آب و عصاره های گیاهی تشکیل شده است، گلاب خطر واکنش آلرژیک را تا حد زیادی محدود می کند. ایده آل برای استفاده به عنوان لوسیون تونیک برای پاک کردن کامل آرایش با رایحه لطیف، همچنین دارای موهبتی است که قرمزی و تحریکات پوستی را آرام می کند.

قدرت های شفابخش او حتی به او کمک می کند تا لکه ها و جای زخم ها را محو کند. محصولی 100% طبیعی، برای استفاده با چشمان بسته و پوست شما را در 24 ساعت شبانه روز ناز می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.