سرخ پوستان آمریکا با چاقو زنجان جیبی حیوانات را ذبح می کنند

چاقوهای ساخته شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بهتر و به ویژه با مولیبدن می توانند لبه خوبی داشته باشند، اما بهترین ویژگی آنها این است که عملاً به هیچ گونه تعمیر و نگهداری نیاز ندارند. مراقب باشید که مواد دسته این وضعیت بدون مشکل را به خطر نیندازد.

فولاد ضد زنگ با کربن بالا- این فولادهای “طراحی” تعادل بسیار خوبی از وضوح، حفظ لبه، تیز کردن آسان و مقاومت در برابر خوردگی را ارائه می دهند.

این ماده بیشترین فروش را توسط Wusthof, Zwilling J.A. Heckels، Global، Victorinox و بسیاری از تولیدکنندگان دیگر. برخی از تولیدکنندگان از «کوکتل‌های» اختصاصی خود برای آلیاژی که برای ساخت کارد و چنگال استفاده می‌کنند، با تفاوت‌هایی در سختی و استحکام می‌بالند، اما داشتن و استفاده از همه آنها آسان است.

برخی از چاقو زنجان جیبی ژاپنی با نسخه های بسیار مهندسی شده ساخته شده اند که در واقع می توانند تیزتر از فولاد کربنی باشند و لبه آن را برای مدت طولانی تری نگه دارند.

چاقوهای فولادی ضد زنگ با کربن بالا را می توان با فرآیند مهر و موم یا آهنگری ساخت، به راحتی زنگ نمی زنند، دوباره به خوبی تیز می شوند و لبه را برای مدت زمان بسیار خوبی نگه می دارند.

همچنین ضرری ندارد که آنها زیبایی زیبایی انکارناپذیری دارند. بیشتر چاقوهای حرفه ای از نوعی فولاد ضد زنگ با کربن بالا ساخته می شوند.

تنها نیاز نگهداری این است که آنها را با دست بشویید و خشک کنید (عمدتاً برای حفظ دسته) و مطمئن شوید که آنها را به درستی نگهداری کنید. اگر استانداردی برای چاقوهای آشپزخانه وجود داشته باشد، احتمالاً فولاد ضد زنگ با کربن بالا است.

سرامیک: یک ماده فوق‌العاده سخت که سبک وزن، فوق‌العاده تیز است و لبه‌اش را از همه بیشتر نگه می‌دارد. البته به دلیل سرامیکی بودن آن در صورت افتادن می‌تواند خرد شود و در صورت استفاده نادرست ممکن است تراشه کند یا بشکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.