شوینده ی صورت لافارر مخصوص ملکه الیزابت به فقیری اهدا شد

فوم پاک کننده مرطوب کننده مخصوصا برای پوست های خشک و حساس مناسب است. افزودن روغن های مختلف اثر مرطوب کنندگی دارد و رطوبت کافی را برای پوست فراهم می کند.

هنگام استفاده از شوینده ی صورت لافارر مرطوب کننده، لایه محافظ طبیعی پوست مختل نمی شود. اگر پوست حساس یا تحریک شده ای دارید، باید مطمئن شوید که هیچ عطری در آن وجود ندارد. افزودنی های بابونه یا آلوئه ورا پوست را تسکین می دهد.

مناسب. فوم خاصیت مرطوب کنندگی دارد، پوست را تسکین می دهد و خاصیت مات شدن دارد.

برای جلوگیری از تحریک و قرمزی پوست، توصیه می شود از یک محصول طبیعی استفاده کنید. مواد شیمیایی نیز می توانند به پوست استرس وارد کنند.

فوم پاک کننده به عمق منافذ نفوذ کرده و سبوم و باکتری ها را از بین می برد. در نتیجه پوست صاف، شاداب و شفاف می شود. بر خلاف شیر یا کرم پاک کننده، فوم پاک کننده منافذ را کاملاً تمیز می کند و برای استفاده روزانه روی صورت مناسب است.

اصولا صورت باید دو بار در روز از باقی مانده آرایش، چربی پوست، کثیفی و عرق پاک شود. اگر صورت به طور کامل تمیز نشود، جوش های سرسیاه و سرسیاه به وجود می آیند.

در صبح، پوست به طور خاص تحت فشار عرق و چربی اضافی است.
برای اینکه پوست بتواند در طول شب نفس بکشد و جوش های سرسیاه و جوش ها را از بین ببرد، آرایش، آلودگی و سبوم باید قبل از خواب پاک شود.


فوم پاک کننده برای پاکسازی روزانه صورت مناسب است. صبح ها و عصرها، کثیفی و سبوم را از عمق منافذ پاک می کند و به پوست احساس شادابی و شفافیت می بخشد.

اگرچه پوست نیاز به پاکسازی و مراقبت کامل دارد، اما نباید در آن زیاده روی کرد. با هر پاکسازی، پوست چربی زدایی می شود و لایه اسیدی محافظ حساس پوست را می توان از تعادل خارج کرد.

نحوه استفاده از فوم پاک کننده
فوم تمیز کننده اغلب در ابتدا یک قوام خامه ای دارد و در یک دیسپنسر عرضه می شود.

کرم روی صورت مرطوب شده مالیده می شود و
کف و ماساژ در آنجا.
سپس کف با مقدار زیادی آب گرم شسته می شود.

با این حال، فوم پاک کننده تنها برای صورت مناسب نیست. جوش ها و ناخالصی ها اغلب روی گردن و دکلته ظاهر می شوند.

فوم نیز در این نقاط کف کرده و شسته می شود. این کار از ایجاد جوش جلوگیری می کند.

این ممکن است برای شما جالب باشد از فوم تمیز کننده به عنوان فوم اصلاح استفاده کنید مراقبت های بعد از پاکسازی صورت

هنگام انتخاب تونر و کرم صورت برای روز و شب، باید به نوع پوست مربوطه توجه کنید.

با استفاده از فوم پاک کننده، منافذ باز شده و کثیفی و سبوم از بین می رود. در این شرایط باید از تونر صورت استفاده کرد.

بلافاصله پس از پاکسازی کامل صورت، تونر صورت روی یک پد پنبه ای قرار می گیرد و روی صورت پخش می شود. ترکیبات و مواد موثره تونیک صورت می توانند عمیقا نفوذ کرده و اثر خود را آشکار کنند. سپس از یک کرم روز یا شب استفاده می شود تا رطوبت و مواد مراقبتی کافی برای پوست فراهم شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.