قیمت خرید سرامیک پولیش براق ارزان

به دنبال خرید سرامیک از نوع پولیش براق آن هم با قیمت  ارزان هستید، کمی سردرگم هستید که چطور می توانید این کاشی عالی را با قیمت مناسب خرید کنید، ما را همراهی کنید.

اجازه دهید کمی اطلاعات شما را در این زمینه بالاتر ببریم.

به طور قطع انتخاب شما برای نمای داخلی است، زیرا سرامیک پولیش مدل ساده ای نیز دارد که برای محیط بیرون استفاده می شو د، اما زمانی که صحبت از براقی این سرامیک به میان می آید به طور حتم فقط می تواند در نمای کف داخلی ساختمان به کار برده شود.

سرامیک پولیش براق ارزان

تعریف سرامیک پولیش براق

برای کسانی که نمی دانند این کاشی چه نوع کاشی است و چرا به این نام خوانده شده است توضیحی کوتاه می دهیم.

سرامیک های براقی که حتما در مراکز بسیار شیک مشاهده می کنید می تواند از نوع سرامیک پولیش براق باشند، پولیش یک دستگاهی است که در زمان تولید بر روی سرامیک کشیده می شود تا سطح آن را تا حد ممکن صاف و براق کند، از این رو به چنین سرامیک هایی، سرامیک پولیش براق می گوییم.

سرامیک سوپر پولیش چیست؟

همان سرامیک پولیش با همان روند تولید است با این تفاوت که در مرحله لعاب دادن ۲ بار انجام می شود و به قدری شفاف و براق می شوند که مثال آینه می مانند و هر شخص می تواند خود را در آن ببیند، اما در اینجا بحث ما بر روی سرامیک پولیش براق است.

سرامیک پولیش براق ارزان

اندازه سرامیک های پولیش براق

این سرامیک مانند هزاران سرامیک دیگر دارای تنوع در سایز است، انواع سایز بندی در این مدل برای هر خریدار وجود دارد که می تواند انتخاب کند، در صورت پیشنهاد طرح دلخواه خود می توانید سفارش خود را به فروشنده بسپارید تا در کمترین زمان ممکن به شما محصول تحویل داده شود.

اما اندازه های سرامیک پولیش براق به صورت زیر:

  • سرامیک پولیش براق ۸۰ * ۸۰
  • سرامیک پولیش براق ۶۰ * ۶۰
  • سرامیک پولیش براق ۵۰ * ۵۰

و انواع سایز دیگر که در سایت به اشتراک گذاشته ایم می توانید آن ها را مشاهده کنید.

سرامیک پولیش براق ارزان

قیمت ارزان سرامیک پولیش براق

شاید تصورتان این باشد که این نوع کاشی ها دارای قیمت های بسیار بالایی هستند اما باید بگوییم چنین نیست، قیمت این نوع کاشی ها بسته به اندازه و طرح دلخواه، خرید خرده و عمده شما دارد که در هر صورت قیمتی مناسب و ارزان دارند، همچنین با خرید از سایت ها و نمایندگی هابه صورت مستقیم می توان از درصد سودی کوچک بهره برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.