قیمت سرامیک کف آشپزخانه باکیفیت

تاریخچه و اصالت این محصول به چندین هزار سال قبل از میلاد باز می گردد که بعدها با پیشرفت سفال بشر توانست این مدل از سرامیکها را به تولید برساند و آن را در صنایع ساختمانی به کار بگیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

همچنین با به کار گیری روش لعاب کاری توانستند کیفیت این محصولات را افزایش دهند جهت اطلاع از قیمت و مدلهای متنوع این محصولات می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه نمایید.

قیمت سرامیک کف آشپزخانه

یکی از مزیتهایی که بیشتر افراد از طرفدارهای این سرامیکهای کف آشپزخانه می باشند این است که به راحتی قابلیت شست و شو را دارد می توان به راحتی و با کمترین هزینه از آن رفع آلودگی کرد چرا که محیط آشپزخانه یکی از مکانهایی می باشد که همیشه در معرض آلودگی قرار دارد قیمت سرامیک کف آشپزخانه با توجه به نوع مختلفی که دارد بسیار مناسب است.

بهتر است بدانید که بسیاری از رستورانها برای این که بتوانند محیط بهداشتی را داشته باشند باید برای کف و دیوار آشپزخانه از سرامیک استفاده کنند چرا که این نوع مناسب ترین و مقاوم ترین نوع در برابر مواد شوینده مختلف می باشد.

برخی از سرامیکها به صورت گرانیتی تولید می شوند این نوع دارای دوام و استحکام زیادی می باشد و افرا د می توانند از آن با خیال راحت استفاده داشته باشند.

جالب است بدانید که تولید کننده ها امروزه سرامیک کف لاکچری هال و آشپزخانه را در در چند درجه کیفی 1، 2 و 3 تولید می کنند که هر فردی بسته به بودجه مالی که دارا می باشد می تواند این مدلها را مورد استفاده قرار دهد.

قیمت سرامیک کف آشپزخانه

یکی از بهترین سرامیکهای کفی که تا به امروز شناخته شده است نوع پرسلانی می باشد که نفوذ پذیری آب در آن کم بوده و دلیل درجه حرارت زیادی که برای آن استفاده می کنند باعث تا از مقاوت بالایی برخوردار باشد همچنین این مدل به صورت لعابی و غیر لغابی در بازار موجود می باشد.

لازم به ذکر است که سرامیکها دارای سایزهای مختلف و اشکال متنوعی می باشند که هر فردی می تواند از آن استفاده داشته باشد لذا بیشتر طرحها شامل: مربع، 6 گوش و مستطیل شکل هستد که کاربردهای متنوعی را دارا می باشند.

سرامیکهایی که لعاب دار هستند مناسب مکانهایی می باشند که به صورت مداوم با رطوبت در تماس هستند از این رو بعد از مدتی دچار آسیب و مشکلات نمی شوند.

مشخصات سرامیک کف

از اثاث ساختمان سازی سرامیک مناسب می باشد که مشخصات آن به نوع کاربردی که خواهد داشت فرق می کند و راهی جداگانه از یکدیگر دارند از مشخصات سرامیک کف را می توان به نمونه های رنگی و دیگر انواع آن نام برد که دارای گونه های متفاوتی هستند.

این محصول که دارای نقاشی گل و حاشیه دار می باشد که باعث وجود پستی و بلندی روی آن شده است که افراد برای تنوع بخشیدن به دیزاین محل زندگی خود معمولا از آن استفاده می کنند که سطح زبر آن از به زمین خوردن کودکان ممانعت می کند و با صندلهای صدادار خود می توانند خوراکیهای خود را از آشپزخانه بیاورند و بخورند و مادران اضطراب رفت و آمد آنان را نداشته باشند.

این محصول از آنجایی که سطح ناهمواری دارد هنگامی که لکه چربی یا نوشیدنیهای رنگی مانند چای و شربت روی آن بریزد در بین شیارها گیر می کند و اگر خوب پاک نشود در بین نقش و نگارهای روی آن می ماند و سبب زشت شدن و رنگ برداشتن این محصول می شود که بهتر است با ابری که ضخامت بالایی دارد با مایع ظرفشویی کف کنید و روی همه رویه آن بمالید و سپس چند دقیقه بگذارید به همان حالت بماند تا همه آلودگیها نابود شود و بعد با دستمال خشک همه کفها را بگیرید.

مشخصات سرامیک کف

در مناطقی که بیشتر وقتها گرم می باشد از سرامیک گرانیتی مات کف در خانه خود به کار می برند که در بسته بندی گوناگونی یافت می شود.

این محصول گرما را در بافتهای داخل خود به مدت طولانی حراست نمی کند به همین علت هنگامی که باد کولر به آن می وزد به صورت تابش اریب به همه فضای اطراف خود می چرخد که رفته رفته محیط خنک تر می شود و حتی اگر وزش باد خنک قطع شود تا چندین ساعت سرما را روی خود نگه می دارد که اگر دست و پاهای خود را روی آن بزنید احساس سردی می کنید.

این محصول در مقایسه با کاشی بیشتر در کوره در حرارت گرما می پزد و همچنین لایه های لعابی که روی آن ریخته می شود به مراتب زیادتر می باشد که این عامل سفت و سختی موثرتر آن به تناسب سایرین می باشد که در اولویت خرید افراد قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.