مرکز خرید کاشی هفت رنگ بدون واسطه

خرید کاشی هفت رنگ بدون واسطه و با قیمت مناسب از طریق سایت ما که مرکز فروش اینترنتی این نوع کاشی در ایران است، انجام می پذیرد. کاشی هفت رنگ به علت جذابیت و زیبایی منحصر به فرد خود شهرت جهانی دارد.

با گسترش دین اسلام در کشورمان ایران، طرح بناها نیز سبک اسلامی به خود گرفت و هنر معماری آرام آرام با تغییرات شگرفی مواجه شد.

یکی از مهم ترین تغییرات به وجود آمده، در معماری ایرانی استفاده از کاشی و به خصوص کاشی هفت رنگ در هنگام ساخت بناها بود که به کلی سبک و سیاق معماری در ایران را تغییر داد و به آن جلوه و زیبایی دیگری بخشید.

مرکز خرید کاشی هفت رنگ

کاشی هفت رنگ، شاهکار معماری ایران

با ورود دین اسلام به ایران و تغییر سبک بناها، استفاده از کاشی هفت رنگ به عنوان یک هنر خاص و زیبا در معماری جایگاه ویژه ای پیدا کرد و بناهایی که با استفاده از این کاشی ساخته شدند، امروزه به عنوان شاهکار معماری ایران مطرح شده و همه روزه از سراسر جهان، انسان هایی برای بازدید از آن ها به کشورمان سفر می کنند.

اما نه تنها در زمان های گذشته، بلکه این روزها نیز برای ساخت بناهای بسیار زیادی، از کاشی های هفت رنگ استفاده می شود و این کاشی زیبا، همچنان طرفداران خود را دارد.

 مرکز خرید کاشی هفت رنگ

خرید اینترنتی کاشی هفت رنگ

ما در سایت اینترنتی خود، تمام تلاشمان را به کار بسته ایم تا بهترین و زیباترین نوع کاشی هفت رنگ را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اگر به دنبال تنوع در طرح و نقش کاشی ها هستید، به شما پیشنهاد می کنیم از محصولات سایت ما دیدن کرده و از میان انواع زیبای طرح ها، نقش مورد علاقه خود را انتخاب کرده و آن را سفارش دهید.

رنگ های اصلی کاشی هفت رنگ

کاشی هفت رنگ در رنگ ها و طرح های زیادی وجود دارد، اما از میان آن ها هفت رنگ اصلی وجود دارند که به عنوان رنگ های اصلی این نوع کاشی به شمار می روند.

رنگ های اصلی کاشی هفت رنگ:

  • سیاه
  • سفید
  • لاجوردی
  • فیروزه ای
  • قرمز
  • زرد
  • حنایی

 مرکز خرید کاشی هفت رنگ

تزئینات ماندگار بناها با کاشی هفت رنگ

بسیاری از بنایهای قدیمی، مانند مقبره خواجه عبدالله انصاری، مقبره گوهرشاد، مقبره سعدی و بسیاری از مساجد قدیمی، با استفاده از این کاشی های زیبا تزیین شده اند.

این روزها نیز استفاده از این کاشی به خاطر استحکام و دوام بالا و همچنین زیبایی بی نظیر آن، همچنان ادامه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.