مرکز خرید کاشی گلچین میبد باکیفیت بالا

شرکت کاشی گلچین در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و از آن زمان تا به حال به تولید کاشی هایی با کیفیت عالی می پردازد. مرکز خرید کاشی گلچین میبد با کیفیت بالا در بسیار از شهر های کشور عزیزمان ایران متمرکز شده اند.

خرید کاشی گلچین میبد

کاشی گلچین میبد

کاشی گلچین میبد با بیش از ۱۷ سال تجربه در زمینه ی تولید انواع کاشی ها با متد روز، توانسته بهترین نشان های استاندارد را از آن خود کند.

کاشی یکی از اصلی ترین وسایل مورد نیاز به هنگام ساختن یک خانه است.

انواع کاشی ها در فروشگاه های مختلف موجود است که می توان از آن ها در هر قسمت از خانه که نیازمند به این کاشی هاست، استفاده شود.

این کاشی ها دارای طرح ها، رنگ ها و طول و عرض های مختلف است.

به صورت کلی، کاشی به سنگی مصنوعی می گویند که روی آن کاملا صاف و صیقلی و مانند شیشه است.

در ادامه این مطلب به روش های تولید و نحوه ی تولید کاشی می پردازیم.

با ما همراه باشید.

خرید کاشی گلچین میبد

نحوه و مراحل تولید کاشی

  1. اولین مرحله ی تولید کاشی، جمع آوری مصالح آن است. مانند خاک رس که ۲۰ تا ۲۵ درصد آن سلیس تشکیل داده است. ابتدا سنگ های اضافی را از آن جدا می کنند. زمانی که خاک یکدست و یک نواخت شد آن را شسته و بعد هوا می دهند. پس از هوا دادن آن را آسیاب می کنند تا کاملا یک نواخت شود و به دیگر قسمت های تولیدی آن را هدایت می کنند.
  2. دومین مرحله ساختن گل است. ساختن گل به این معناست که مواد را با آب ترکیب کرده تا خاصیت پلاستیسیته خود را حفظ کند تا امکان شکل دادن به آن میسر شود. هنگامی که آب را به خاک رس اضافه می کنید، کاملا باید مطمعن باشید که تمامی خاک رس با آب مخلوط شده.برای جلوگیری از تغییرحجم و پیچیدن قطعه در هنگام پختن مقداری سنگ چخماق آسیاب شده به آن اضافه می‌کنند. برای جلوگیری از ایجاد رنگ قهوه‌ای تند که ممکن است در اثر وجود اکسیدهای آهن در خاک رس بعد از پخته شدن باشد حدود نیم درصد اکسید کرم به آن اضافه می‌نمایند.
  3. مرحله سوم، قالب گیری گل است. برای اینکه کاشی کاملا مرغوب باشد، غالب گیری در خلاء انجام می شود. این کار باعث مقاومت بیشتر کاشی می شود. شکل دادن در هنگام قالب گیری معمولا به وسیله ی فشار و پرس انجام می شود.

مراحل دیگر به ترتیب، خشک کردن، پختن کاشی و لعاب دادن آن است.

خرید کاشی گلچین میبد

مرکز خرید کاشی گلچین میبد با کیفیت بالا

شما می توانید به راحتی با مراجعه به انواع فروشگاه های سطح شهر، کاشی گلچین میبد را با قیمتی بسیار مناسب به اندازه ی دلخواه خود خریداری کنید. کیفیت بالای این محصول باعث شده تا تمامی فروشگاه، این محصول را برای فروش عرضه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.