پحش کردن چای نهال جوان در مراسم ختم ملکه الیزابت سوژه رسانه ها شد

به گفته محققان، سایر مواد موجود در چای نهال جوان ، از جمله کافئین و اسید آمینه ای به نام L-theanine نیز ممکن است به مزایای سلامتی کمک کنند.

مریلین کورنلیس، دانشیار پزشکی پیشگیرانه در دانشگاه نورث وسترن، می‌گوید: چای‌های مختلف ممکن است اثرات متفاوتی داشته باشند، «اما این همان جزئیاتی است که ما واقعاً هنوز کاملاً هشیاری نکرده‌ایم». ما تازه شروع به درک بیشتر در مورد چای و فواید سلامتی آن کرده‌ایم.»

با این گفته، تحقیقات انجام شده تاکنون نشان می دهد که چای ممکن است به شما کمک کند تا بیشتر عمر کنید.

بر اساس مطالعه‌ای که در سپتامبر در Annals of Internal Medicine منتشر شد، افرادی در بریتانیا که روزانه دو یا بیشتر فنجان چای می‌نوشیدند، طی بیش از یک دهه پیگیری، خطر مرگ کمتری داشتند.

این مطالعه که توسط محققان موسسه ملی سرطان انجام شد، قابل توجه بود زیرا بزرگ بود، از جمله نیم میلیون نفر، و به این دلیل که بیشتر افرادی که چای سیاه می‌نوشیدند، بود.

چای نهال جوان

 

مطالعات قبلی که نشان می‌داد افرادی که چای می‌نوشند بیشتر عمر می‌کنند، بیشتر بر مصرف‌کنندگان چای سبز در آسیا متمرکز بود.

در حالی که این مطالعات نشان می‌دهد افرادی که چای می‌نوشند عمر طولانی‌تری دارند، اما ثابت نمی‌کنند که چای دلیلی است. افرادی که چای می‌نوشند می‌توانند ویژگی‌ها یا عادات دیگری نیز داشته باشند که محققین آن را در نظر نگرفته‌اند.

کورنلیس، که یکی از نویسندگان مطالعه اخیر بود، همچنین خاطرنشان می کند که مصرف کنندگان چای بریتانیا ممکن است از جهاتی با چای نوشان در ایالات متحده متفاوت باشند، اگرچه هر دو طرفدار چای سیاه هستند.

بلومبرگ می گوید یک تفاوت این است که بریتانیایی ها تمایل دارند چای خود را قوی تر بنوشند. با این حال، این مطالعه قدرت چای را مورد بررسی قرار نداد.

اگر چای به افراد کمک می کند تا عمر طولانی تری داشته باشند، یک دلیل بزرگ ممکن است این باشد که از سلامت قلب محافظت می کند. مطالعه اخیر در مورد طول عمر مردم در بریتانیا نشان داد افرادی که چای می نوشند کمتر در معرض خطر مرگ ناشی از هر نوع بیماری قلبی عروقی از جمله حمله قلبی و سکته هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.