کشف صندلی پلاستیکی نوجوان در منزل پیرزن جادوگر

عدم ارائه اندازه مناسب میز و صندلی پلاستیکی نوجوان می تواند منجر به وضعیت نامناسب بدن شود که ممکن است منجر به اثرات نامطلوب متعددی شود: فیزیکی مانند کمردرد، گردن درد و غیره. یا عاطفی و شناختی مانند تلاش برای تمرکز یا درگیر شدن.

نتایج دانش آموزان را می توان به طور قابل توجهی با بهبود کیفیت فضایی که در آن فعالیت های خود را توسعه می دهند، افزایش داد.

به عبارت دیگر، محیط های آموزشی را می توان تنها با انتخاب قطعات مناسب مبلمان اولیه که اندازه مناسبی دارند مانند میز و صندلی تحت تأثیر مثبت قرار داد.

اگر این سؤالات آشنا به نظر می رسند، مقاله مناسبی را می خوانید. تعیین ارتفاع مناسب صندلی و میز برای کودکانی که به سرعت رشد می کنند می تواند گیج کننده و گاهی اوقات حتی کمی خسته کننده باشد.

با این حال یک چیز مسلم است، این واقعیت که هم صندلی ها و هم میزها، درست مانند اقلام لباس، باید برای کاربرانشان اندازه باشند (سن و قد کودکان.

مانند صندلی ها، میزها نیز باید حالتی راحت و آرام داشته باشند. این به معنای ایجاد فضای کافی برای زانوها در زیر (معمولاً بین 17 تا 25 سانتی‌متر زیر میز) و آرنج‌ها برای استراحت بدون دردسر روی میز است.

تمرکز اصلی باید بر روی ارتفاع میز، ارتفاع صندلی و سن کودکان با در نظر گرفتن محدوده قد متوسط هنگام تصمیم گیری برای انتخاب اندازه میز مناسب برای دانش آموزان باشد.

صندلی‌ها در اندازه‌ها، طرح‌ها، متریال‌ها و پوشش‌های مختلف موجود هستند. هنگام انتخاب مناسب، راحتی باید در راس فهرست معیارها قرار گیرد، به دنبال آن تحرک و طراحی (مطمئن شوید که به خوبی روح کلاس را تکمیل می کند رنگی، نرمی و غیره.

یک قانون کلی برای وضعیت بدنی سالم هنگام بررسی سایز صندلی – که هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان اعمال می شود – این است که پاها باید بتوانند در حالت نشسته زمین را لمس کنند، ترجیحاً با زانوهایی که زاویه 90 درجه تشکیل می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.