کود آلی مایع هوشمند که مشکلات گیاهان را شناسایی و برطرف می نماید

استفاده از تکنولوژی موجود؛ ستفاده از محصولات حفاظتی گیاهی گسترده است، به این معنی که اکثر مزارع در حال حاضر دارای فناوری پخش هستند که می تواند به راحتی با کودهای مایع سازگار شود، بدون سرمایه گذاری بزرگ.

تدارکات بدون درز: حمل و نقل، جابجایی و نگهداری کود آلی مایع سریع و آسان است. همچنین به شما این امکان را می دهد که در هنگام تامین منابع انعطاف پذیر باشید. بنابراین شما می توانید کودهای مایع را در زمانی که قیمت ها مناسب تر هستند خریداری کنید.

ذخیره سازی آسان: مخازن کود مایع امکان ذخیره سازی بهینه را فراهم می کند در حالی که در دسترس هستند، اما مهمتر از همه بسیار قابل اعتماد هستند.

به عنوان مثال، مخازن کود مایع Duraplas مقاوم در برابر ضربه و UV، بادوام و برای مقاومت در برابر خواص خورنده محلول‌های نیتروژن UAN و سایر کودهای مایع و همچنین شرایط آب و هوایی اروپای مرکزی طراحی شده‌اند.

تامین مواد مغذی کارآمد: جذب کود مایع توسط برگ و ریشه تضمین کننده تامین موثر مواد مغذی حتی در هوای خشک است. بنابراین کود بهتر حمل می شود و گیاهان می توانند از مواد مغذی به نحو مطلوب استفاده کنند.

کود

کاهش تلفات ناشی از شستشو: کاربردهای هدفمند فردی در طول فصل رشد، شسته شدن نیترات را کاهش می دهد. یک جنبه به خصوص سودمند در مناطق حوضه آب حفاظت شده!

کاهش رانش: تبخیر قطرات و رانش مواد فعال را می توان با افزودن محلول نیتروژن UAN تا حد زیادی کاهش داد.

همچنین اطلاعات کلی ما در مورد کودهای مایع را بخوانید!

نکته مهم آخر برای استفاده از کود مایع: همیشه توصیه های سازنده را برای استفاده صحیح از آن رعایت کنید تا مانند کودهای جامد، از عملکرد کمتر یا حتی کوددهی بیش از حد و آسیب زیست محیطی جلوگیری کنید.

تیم تکنسین ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.