7 مزایای تریم کاشی آلومینیومی

تریم کاشی آلومینیومی یک گزینه محبوب برای کسانی است که آلومینیوم را به عنوان پوشش بیرونی خانه خود می خواهند. تریم های آلومینیومی کاشی معمولاً از آلومینیوم بازیافتی ساخته می شوند. در حالی که تریم‌های کاشی آلومینیومی گران‌تر از سایر انواع روکش‌های آلومینیومی هستند، کاشی‌های آلومینیومی را می‌توان بارها و بارها بدون افت کیفیت یا خلوص بازیافت کرد.

تریم کاشی آلومینیومی

تریم کاشی طلایی سرویس بهداشتی آلومینیومی را می توان مستقیماً روی زیرپوش آلومینیومی یا روی تخته سه لا که به زیر کف آلومینیومی وصل شده است نصب کرد. سپس این تریم کاشی آلومینیومی باید درزبندی شود تا از نفوذ آب جلوگیری شود. تریم های آلومینیومی کاشی برای مناطقی که آفتاب زیادی دریافت نمی کنند مناسب هستند. اگر کاشی های آلومینیومی برای مدت طولانی در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند، آلومینیوم ممکن است تغییر رنگ داده یا حتی ترک های سطحی کوچکی ایجاد کند. آنها را می توان بر روی خانه هایی با روکش آلومینیومی ثابت کرد. این تریم‌های آلومینیومی دقیقاً مانند آجر یا پانل‌های سایدینگ آلومینیومی ثابت می‌شوند.

تعمیر و نگهداری از تریم کاشی آلومینیومی برای فروش

تریم لبه کاشی  آلومینیومی و سنگ ساختمانی را می توان از ورق آلومینیوم یا آلیاژ آلومینیوم، توری آلومینیومی و نوارهای آلومینیومی ساخت. تریم‌های کاشی آلومینیومی بسیار متنوع هستند و می‌توان از آنها در نرده‌ها، خطوط سقف و موارد دیگر استفاده کرد. تریم‌های آلومینیومی کاشی در طول سال‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند و تنها به شستشو و خشک کردن منظم برای از بین بردن آلودگی و کثیفی نیاز است. کاشی های آلومینیومی یک ماده روکش آلومینیومی محبوب برای بسیاری از صاحبان خانه هستند زیرا کاشی های آلومینیومی را می توان بارها و بارها بدون افت کیفیت یا خلوص بازیافت کرد.

مزایای تریم کاشی آلومینیومی

اگر می خواهید بدانید چرا آلومینیوم به طور گسترده در صنعت ساختمان استفاده می شود، مطالب زیر دلیل آن را توضیح می دهد:

1. آلومینیوم یک فلز بسیار سبک است
آلومینیوم در پنجره های آلومینیومی دارای خواص وزنی عالی است، به عبارت دیگر، آلومینیوم دارای مقادیر کم چگالی است (2.7 برابر سبک تر از فولاد). آلومینیوم را می توان به اجزای پنجره آلومینیومی تبدیل کرد که در عین حال همچون ایزوگام محکم و سبک هستند. این امر حمل پنجره های آلومینیومی را در مقایسه با پنجره های آلومینیومی فولادی یا چوبی آسان تر می کند. آلومینیوم همچنین تعویض آن را برای شما آسان تر می کند. به این فکر کنید که اگر به اندازه یک ظرف سنگین بود، نصب درب فولادی دو سایز روی خانه چقدر دشوار بود!مزایای تریم کاشی آلومینیومی

کاشی طرح آجر

2. آلومینیوم سطح هدایت حرارتی بالایی دارد
آلومینیوم دارای سطح هدایت حرارتی بالا و موثر است، به این معنی که آلومینیوم می تواند گرما را به طور موثر توزیع کند. این باعث می شود لبه کاشی آلومینیومی با آلومینیوم به عنوان آلیاژ خوب باشد. علاوه بر این، پنجره آلومینیومی نیز در مقایسه با پنجره های آلومینیومی فولادی یا چوبی دارای مقاومت حرارتی پایینی خواهد بود.

3. آلومینیوم مقاومت به خوردگی بالاتری نسبت به سایر فلزات دارد
آلیاژ آلومینیوم مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارد که دلیل اصلی ساخت پنجره های آلومینیومی از آلومینیوم است. در واقع آلومینیوم ماده ای است که می تواند در برابر خوردگی ناشی از نمک و هوا و همچنین مواد شیمیایی مانند باران اسیدی، آب دریا و آتش باز مقاومت کند. اگرچه هنوز برخی از انواع آلیاژ آلومینیوم وجود دارد که می تواند توسط برخی مواد شیمیایی قوی خراب شود، تولید کنندگان پنجره های آلومینیومی بیشتر و بیشتر از آلومینیوم با مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی استفاده می کنند. در مکان هایی که باران یا رطوبت زیاد وجود دارد، در صورت نصب پنجره آلومینیومی در مقایسه با سایر انواع پنجره های آلیاژ آلومینیوم، هزینه های تعمیر و نگهداری خانه شما کمتر است.

4. آلومینیوم دارای اکسید آلومینیوم به عنوان جزء اصلی آن است
اگرچه هنوز برخی از انواع آلومینیوم حاوی اکسیژن وجود دارد، اما تولید کنندگان پنجره های آلومینیومی بیشتر و بیشتر از پنجره های آلومینیومی ساخته شده از آلومینیوم خالص (99٪ یا بالاتر) استفاده می کنند. در حال حاضر تقریبا تمام پنجره های فولادی با استفاده از فولاد ضد زنگ (مانند آلیاژ آلومینیوم) / پنجره های آلومینیومی بر روی ساختمان ها با نمای طرح سرامیک دیوار حیاط نصب می شوند. به این ترتیب، زمانی که پنجره فولادی قدیمی است نگران زنگ زدگی نباشید و احتمالاً خانه کاملاً متفاوت خواهد بود (و هزینه های تعویض گران قیمت). مقاومت در برابر خوردگی پنجره های آلومینیومی می تواند در هزینه و زمان صاحبان خانه صرفه جویی کند.

5. تطبیق پذیری
آلومینیوم به عنوان ماده ای برای استفاده در بسیاری از کاربردهای آلومینیومی از ظروف غذاخوری و برخی از قسمت های سرویس سرامیکی گرفته تا هواپیما اقتباس شده است – آلومینیوم تقریباً در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد و تولید کنندگان پنجره های آلیاژ آلومینیوم اغلب با توجه به انواع مختلف آلومینیومی که پیدا می کنند از پنجره های آلومینیومی استفاده می کنند، مانند:

(1) خودروساز آلفارومئو از آلیاژ آلومینیوم در برخی از قسمت‌های خودروهای خود استفاده می‌کند، تولیدکنندگان پنجره‌های آلیاژی آلومینیوم اغلب از آلومینیوم بر روی پنجره‌های آلومینیومی و استفاده می‌کنند.

(2) ایرباس از آلیاژ آلومینیوم برای ساخت برخی از قطعات هواپیمای خود، آلیاژ آلومینیوم روی در یا پنجره آلیاژ آلومینیوم استفاده می کند.

(3)مایکروسافت همچنین از آلیاژ آلومینیوم در برخی از قسمت‌های کنسول بازی جدید Xbox One خود استفاده می‌کند.

6. آلومینیوم یکی از فراوان ترین عناصر روی زمین است
آلومینیوم عنصری است که تقریباً در همه جای زمین یافت می شود. این باعث می شود ال پنجره های آلیاژ اومینیوم یک کاربرد معمول آلومینیومی است.مزایای تریم کاشی آلومینیومی

کاشی چسبی روی گچ

7. آلومینیوم را می توان به راحتی بازیافت کرد و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند
اگرچه گفته شده است که برخی از انواع آلومینیوم حاوی عناصر سمی هستند، اما آلومینیوم هم برای انسان و هم برای محیط زیست بسیار ایمن است تا زمانی که زیاد غذا نخورید. پنجره های آلیاژی آلومینیومی اصلا برای سلامتی انسان خطرناک نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.